Natalia Prawdzik

FUNDATOR I CZŁONEK ZARZĄDU FUNDACJI PROGREDI

Prywatnie szczęśliwa mężatka, mama Agatki i Karolka. Uwielbiam książki i podróże.

W życiu zawodowym przez wiele lat związana z obszarem HR .

Praca z ludźmi sprawia mi radość, motywuje  i dzięki niej wiem, jak wielką wartość ma niesiona, bezinteresowna pomoc.

Uważam, że w życiu nie ma przypadków i wszystko co sie dzieje ma swój cel. Dlatego należy ciągle się rozwijać i  stawiać przed sobą nowe wyzwania, które inspirują oraz dają siłe i energię każdego dnia.

Mariusz Ożarek

FUNDATOR I CZŁONEK ZARZĄDU FUNDACJI PROGREDI

Z wykształcenia inżynier budownictwa, z zamiłowania drogownictwa. Optymizm i znalezienie złotego środka w rozwiązywaniu problemów to moja dewiza życiowa.

Prywatnie - mąż i ojciec trojga dzieci Basi, Hani i Olka.

Dzieki Olusiowi rozpoczeła się moja przygoda z autyzmem i nowe wyzwanie - fundacja.

Wiem, że razem możemy zrobić dużo dobrego dla osób w spektrum i ich rodzin a nasze doświadczenie i chęć zgłębiania problemu przyniesie korzyści.

Katarzyna

Aleksandra Ożarek

FUNDATOR I PREZES ZARZĄDU FUNDACJI PROGREDI

Chętnie podejmuję nowe wyzwania i głęboko wierzę, że wszystko w życiu dzieję się po to, aby nas czegoś nauczyć i abyśmy stali się jeszcze lepszymi ludźmi.

Profesjonalnie od lat jestem związana z branżą HR, co pozwala mi realizować zawodowe pasje i jest nieustającą lekcją pokory oraz rozumienia potrzeb drugiego człowieka.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trojga dzieci: Basi, Hani i Olka w spektrum autyzmu.

To właśnie Oluś stał się moją inspiracją do założenia Fundacji.

Moje motto życiowe to żyj odważnie i spełniaj marzenia! Fundacja i pomoc osobom w spektrum - to jedno z nich.

FUNDACJA PROGREDI

ALIOR BANK